Garaaziuksed

Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodule. Valikus on kaks mudelit garaažiuksi 45mm paksuste paneelidega CLASSIC, mis sobivad soojustatud või köetud garaažidele ja 40mm paksuste paneelidega TREND, kus soojapidavus ei oma peamist rolli. Tutvu ka erinevate paneelide-, pinnaviimistluse- ja värvilahendustega.

Leia endale sobiv toode ja tee meile päring. Juhul, kui peaksid abi vajama, võta meiega julgesti ühendust. Leiame üheskoos Sinu soovidele parima lahenduse.

Garaažiuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

         

  


JUHENDID JA ABIMATERJALID

Garaaziuksed

Garaaziuste tehnilised andmed

Tõmbevedrudega garaaziukse paigaldusjuhend

Torsioonvedrudega garaaziukse  paigaldusjuhend

 

MIKS EELISTADA ALUTECH GARAAŽIUST?

 

  • Tippkvaliteet

ALUTECH garaažiuksed on kvaliteetsed, turvalised ja nägusad, samas püsides oma hinnataseme juures teiste tootjate ustega konkurentsis. ALUTECH garaažiute valmistamisel kasutatakse kõrgekvaliteedilisi materiale, kasutatakse kaasaegseid tehnikaseadmeid, tootmisprotsessis pannakse erilist rõhku kvaliteedikontrollile. Kõik garaažiuksed omavad CE märgistust.

  • Kindel ja turvaline

Kui paigaldad oma garaažile ALUTECH garaažiukse võid kindel olla usaldusväärsest ja ohutust kasutamisest. Uksel on allakukkumise-, vedrupurunemise- ja näpukaitse. Samuti ei ole uksel teravaid servasid, mille vastu ennast vigastada. Need turvalisuselemendid kuuluvad iga ukse puhul standardvarustusse, ilma lisahinnata. Kvaliteedi ja turvalisuse tõendamiseks on ALUTECH garaažiustel Euroopa turvalisusstandardite EN 12604, EN 12453, EN 12424, EN 12425 ja EN 12426 kohased sertifikaadid.